Tedavi hakkındaki görüşlerinizin yayınlanmasını istiyorsanız aşağıdaki formu doldurunuz

81 + 6 =
Evrim Baydar

Çok çaresiz kaldığım bir zamanda ,bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıdım Yüksel beyi.Rahatsızlıklarım bir sarmal halinde içinden çıkılmaz bir hal almıştı.boyun ağrısı,panik,uykusuzluk,yutma güçlüğü.ömrümde bu kadar hızlı yanıt aldığım bir tedavi almadım.Teşekkur ederim,Allah razı olsun sizden.

fatma ALP

Oğlumun otizm tanısı aldığı günden beri çaresizlikle ne yapacağımızı bilmeden günler geçiyordu. Yüksel beyle karşılaşmamiz oğlumun kaderini değiştirdi. oğlum furkana uyguladığı tedavilerle gün geçtikçe oğlundaki otizm bulguları kayboluyor.çaresi olmayan otizm yuksel beyin yardimiyla yeniyoruz. Kendisine minnettarız sonsuz kez tesekkur ederim. Allah sizden razi olsun.

Nüket ERCAN

Bağışıklık sistemimin zayıfladığı için çok sık rahatsızlandığım ve bu yüzden sıkıntı çektiğim dönemde tanıdım Yüksel Bey'i. Bu zor günlerimde antibiyotik almadan, günlük iş/ev tempomu aksatmadan ayakta kalmamı sağladı. Kendisine ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim.

gönül öztürk

Dr.Yüksel beye tedaviye başladığımda 74,3 kilo ile yaklaşık 2 ay da 7 kilo verdim.benim için ŞİFA KAHRAMANIM doktorumuz.Güne yorgun başlamıyorum enerjim yükseldi yüzüme renk moral geldi.sebepsiz ağrılarım geçti.topuk dikenimi tek seansta yaptığı işlemle mucize şekilde ağrım kesildi.insilun direncimdeki sonuçla rıma panik olmuştum dr beyin dediklerini doğru uygulayıp dediğin zamanlarda seanslara katıldım.Tatlı krizlerim geçti.İştahımdaki zamansız atışmalarım kesildi.Doğru Adreste olmak çok önemli.Şiddetle tavsiye ediyorum.Hemşiresi sekreteri ve doktorumuzla kendinizi iyi hissettiğiniz ve sorunlarınza çözüm olan merkez.AURA SİZİ ÇOK SEVİYORUM.